Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kamizelki
Guardian Hiko

Opracowany we współpracy z najlepszymi kajakarzami górskimi Guardian będzie twoim naturalnym opiekunem na rzece. Konstrukcja kamizelki zapewni nie tylko pływalność, ale i ochronę korpusu na najtrudniejszych bystrzach. Guardian został zaprojektowany z naciskiem na połączenie bezpieczeństwa i komfortu, a my jesteśmy dumni, że udało nam się stworzyć tak perfekcyjną kamizelkę.

Kamizelka zapinana na trzy klamry boczne i pas piersiowy z bezpieczną klamrą. Regulacja w ramionach, w pasie oraz podwójna regulacja w talii pozwalają bardzo dobrze dopasować kamizelkę w zakresie rozmiaru.

Duża kieszeń na piersi wyposażona jest w siatkową przegrodę oraz elastyczny organizer (tzw. ''piórnik''). Mała kieszeń na piersi wyposażona jest w zaczep do kluczy na elastycznej lince. Zmieści się w niej także telefon odporny na wodę (Uwaga: kieszeń nie jest wodoszczelna). Na piersi można też znaleźć łatwo dostępny gwizdek oraz gniazdo na nóż ratowniczy.

Kamizelka wykonana z materiału Dupratex + Nylon 210. Wypełnienie stanowi lekka i elastyczna pianka Corex o zamkniętych komórkach.
Wyporność: S/M - 60 N • L/XL - 70 N • XXL - 80 N

Środek asekuracyjny zgodny z europejską normą ISO 12402-5

Rozmiary:
S/M • L/XL • XXL
Tabela rozmiarów

Numer Art. 17120000


Kolory: czerwony, niebieski
Cena: 699,90
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kamizelki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…