Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kamizelki
Salty Dog Hiko

Cena promocyjna dotyczy kamizelki w kolorze pomarańczowym

Salty Dog od 2108 roku przeszła delikatny lifting, którego zadaniem było zwiększenie widoczności użytkownika w wodzie (kolor orange).
Ta bardzo wygodna kamizelka, została zaprojektowana w oparciu o sprawdzony w kajakarstwie morskim model Orca.
Salty Dog ma nieco mniejsze kieszenie, dodano w niej natomiast pas z bezpieczną klamrą oraz neoprenową kieszeń na plecach, która przeznaczona jest do zamocowania rzutki.
Kamizelka zapinana jest na pasek w talii. Wygodny system pasków regulacyjnych umożliwia dopasowanie do sylwetki w zakresie rozmiaru i zapewnia maksymalną swobodę ruchów. Regulowana w ramionach i w talii. Salty Dog posiada także na plecach kieszeń (typu Camelbag) do zamocowania worka z płynem, z którego można pić nie przerywając wiosłowania.
Odblaskowe elementy na piersiach, ramionach i plecach ułatwiają lokalizację w warunkach niedostatecznej widoczności. Kamizelka wykonana jest z materiału Dupratex + Oxford nylon, wypełnienie: nienasiąkliwa pianka PVC o zamkniętych komórkach.

Wyporność: S/M - 50 N • L/XL - 70 N • XXL - 70 N

Środek asekuracyjny zgodny z europejską normą ISO 12402-5

Rozmiary:
S/M • L/XL • XXL
Tabela rozmiarów

Numer Art. 17147000


Kolory: orange
Cena: 539,90
podobne:  »Bezpieczeństwo i asekuracja: kamizelki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…