Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Sit On Top

Dorado Necky

Dorado to szybki, zgrabny i bardzo stabilny kajak typu sit on top. Bez problemu można nim pływać niewielkimi rzeczkami jak i pokonywać dystanse mazurskich jezior. Kolejną zaletą jest doskonałe zachowanie na fali, dzięki czemu spotkamy go również na nadmorskiej plaży

Jego niewielka powierzchnia boczna minimalizuje oddziaływanie nawet bardzo silnego wiatru, a kształt dna znakomicie wspomaga płynięcie na wprost.
Niezatapialność, kształt dziobu i wypłaszczona rufa sprawia, że kajak znalazł zastosowanie w ratownictwie wodnym - patrolowanie, zabezpieczanie jak i bezpośredni udział w akcji ratowniczej

Konstrukcja rufy pozwala zmęczonemu pływakowi łatwo się na nią wsunąć. W skrajnych przypadkach umożliwia podjęcie resuscytacji. Cześć dziobową (jak i rufowa) można wykorzystać również do transportowania poszkodowanego.

Kajak można wyposażyć w:
- siedzisko z oparciem, aby podnieść komfort wiosłowania
- pasy na uda - aby zwiększyć kontrolę nad kajakiem, efektywność szybkich zwrotów i manewrowania na falach.

Dane techniczne
Długość 335 cm • Szerokość 71 cm • Waga: ca. 18 kg

Numer Art. 18410000

Wyposażenie
Uchwyty na dziobie i rufie, korek odpływowy, dwa uchwyty na pokładzie przy burtach.


Kolory: czerwony
Cena: 1799,00 1439,00
podobne:  »Sit On Top
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…