OBUDOWA CHRONIĄCA TWÓJ TELEFON KOMÓRKOWY

Zapewnia najbardziej efektywne jego wykorzystanie.

Obudowa chroni twój telefon komórkowy od niekorzystnego działania zewnętrznych warunków atmosferycznych. Jeśli się zakurzy, zabrudzi lub wpadnie w błoto nie musisz się tym przejmować. Opłucz ją pod kranem wodą i używaj dalej. Obudowa zabezpiecza telefon przed wilgocią i jest wodoszczelna - była testowana przez 30 minut na głębokości jednego metra. Przypadkowe wpadnięcie do wody nie stanowi zagrożenia, ponieważ obudowa wraz z telefonem komórkowym będzie pływać po powierzchni. Solidna i sztywna konstrukcja pochłaniająca wstrząsy osłania telefon w razie upadku czy uderzenia o twarde podłoże.

Przeźroczysta i elastyczna część frontowa umożliwia łatwe wybieranie numerów, a akustyczna membrana firmy Gore TM umieszczona przy głośniku gwarantuje dobrą i wyraźną słyszalność prowadzonej rozmowy.

   
Osoby, których telefony komórkowe narażone są na uszkodzenia, zarysowania w wyniku wykonywanej pracy, entuzjaści sportów takich jak żeglarstwo, narciarstwo, kolarstwo, kajakarstwo, snowboarding itp., wędkarze, myśliwi czy też globtroterzy i podróżnicy na pewno będą usatysfakcjonowani z możliwości efektywnego wykorzystania swojego telefonu komórkowego

Dostępne kolory wieka

 

Konstrukcja:
Pływająca,

wodoszczelna,

antywstrząsowa,

obudowa

Akustyczna membrana firmy Gore TM umieszczona przy głośniku gwarantuje dobrą i wyraźną słyszalność prowadzonej rozmowy.

Specjalnie zaprojektowany kształt obudowy chroni twój telefon w razie upadku. Stopień zabezpieczenia IP67

 
Przezroczysta i elastyczna cześć frontowa umożliwia łatwe wybieranie numerów.

 

Zestaw zawiera:

dwa różnej wielkości wieka, wkładkę dystansową dla telefonów o małych wymiarach, wkręcaną końcówkę do telefonów z anteną po prawej lub lewej stronie oraz uchwyt na pasek. Dzięki zastosowaniu tych elementów obudowa jest uniwersalna i pasuje do większości telefonów komórkowych dostępnych na rynku.

       
Dodatkowe akcesoria:   Dane techniczne:
Uchwyt mocujący do założenia np. na rower.

  Materiał: Poliuretan / Poliwęglan

Wymiary: 130 - 170 x 72 x 42 mm

Waga: 62 - 74 g

Wyporność:

  • z mniejszym wiekiem: max. 135 g
  • z większym wiekiem: max. 160 g

 

Ceny detaliczne brutto:
Zestaw 115 zł
(dwa wieka, wkładka dystansowa, wkręcana końcówka, uchwyt na pasek)
Uchwyt mocujący 20 zł