Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Transport i przechowanie: wieszaki
Wieszak na kajaki hf

Wiszący regał do przechowywania kajaków.
Konstrukcja wykonana z taśmy.
Wystarczą dwa punkty, aby pomieścić trzy kajaki. Szybko, łatwo i bez wiercenia. Patent bardzo popularny w całej Europie.
Regał standardowo wyposażony jest w pasy poprzeczne, które łączą pętle podporowe. Pasami można regulować odległość pomiędzy pętlami. Nie ma więc problemu, aby na jednym regale przechowywać kajaki różnej długości. Można ustawić dystans pod krótką łódkę do freestyle'u jak i długi kajak morski.
Również pętle podporowe mają regulowaną średnicę. Można w nich ciasno zapiąć zarówno pękatego Creeckera jak też smukły kajak regatowy.
Regał Express to doskonała propozycja dla każdego turysty, który nie dysponuje wielką przestrzenią magazynową a chce przechowywać swoje łódki w godnych warunkach z zachowaniem porządku.
Regał wykonano z wysokiej jakości taśmy polipropylenowej, która jest odporna na przetarcie. Jako łączniki zastosowano klamry ITW Nexus.Numer Art. 16043200


 
Cena: 119,90
podobne:  »Transport i przechowanie: wieszaki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…