Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Opakowania wodoszczelne: plecaki
Trek 60 L Hiko

Plecaki z serii Trek, to lekkie i wytrzymałe worki z zawijanym zapięciem, chronionym klamrami zatrzaskowymi. Worki te dodatkowo wyposażone są w szelki do noszenia na plecach oraz pas biodrowy.
Materiał, z którego wykonany jest plecak, to wodoszczelny nowoczesny nylon TPU. Jego charakterystyka to duża elastyczność, wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, przy zachowaniu niewielkiej grubości materiału. Pusty plecak miejsca zajmie więc niewiele. Miłym dodatkiem jest też specjalny zawór kompresyjny, z pomocą którego można wypuścić nadmiar powietrza ze środka. Z zewnątrz umieszczono także gumowe troki, które przydadzą się np. do przyczepienia karimaty.

Dane techniczne:
Pojemność 60 litrów • Wysokość całkowita 100 cm • Wysokość minimalna 64 cm • Szerokość 50 cm • Obwód 103 cm • Waga 750 gramów

Numer Art. 17827000


Kolory: czerwony, zielony
Cena: 229,90
podobne:  »Opakowania wodoszczelne: plecaki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…