Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Opakowania wodoszczelne: plecaki
Trek 40 L Hiko

Plecaki Trek, to lekkie i wytrzymałe worki z zawijanym zapięciem, chronionym klamrami zatrzaskowymi. Worki te dodatkowo wyposażone są w szelki do noszenia na plecach oraz pas biodrowy.
Materiał, z którego wykonany jest plecak, to wodoszczelny, nowoczesny nylon TPU. Jego charakterystyka to duża elastyczność, wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, przy zachowaniu niewielkiej grubości materiału. Pusty plecak miejsca zajmie więc niewiele. Z zewnątrz umieszczono także gumowe troki, które przydadzą się np. do przyczepienia karimaty.

Plecak Hiko Trek 40 L został wyróżniony prestiżową nagrodą Mercurius Gedanensis i otrzymał złoty medal w kategorii opakowań wodoszczelnych, podczas Gdańskich targów Kajak Expo 2009.

Dane techniczne:
Pojemność 40 litrów • Wysokość całkowita 90 cm • Wysokość minimalna 56 cm • Szerokość 45 cm • Obwód 90 cm • Waga 680 gramów

Numer Art. 17828000


Kolory: czerwony, zielony
Cena: 169,90
podobne:  »Opakowania wodoszczelne: plecaki
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…