Pro Kajak Pro Kajak/FB Sklep
 
 KATALOG
 
 
podobne:  »Pontony

Hobit 500 ROBfin

Największa wersja popularnego Hobbita.
Przeznaczony dla dużych załóg z klubów i wypożyczalni, z łatwością pomieści 11 osób.
Zaprojektowany i zbudowany jako szybki, przestronny i raft, przeznaczony do pływania rekreacyjnego i komercyjnych spływów rzekami.

Idealny do wykorzystywania na: rzekach o małych trudnościach technicznych, wycieczek jednodniowych i wielodniowych spływów. Rewolucyjna konstrukcja symetrycznego pontonu z samowylewnym dnem, która łączy w sobie szybkość i dobrą manewrowość.

Materiał PVC/PU o gramaturze 1000 g/m² zaopatrzony jest w podstawowe powłoki przeciwzużyciowe na spodzie, aby zapewnić super wytrzymałość podczas użytkowania na płytkich rzekach. Zawory typu HK są wygodne w użytkowaniu i praktycznie niezniszczalne. Gładkie krawędzie w dolnej części burt zmniejszają zużycie. Potrójna zakładka szwów zwiększa szczelność i odporność na nagły wzrost ciśnienia. Footstraps na właściwych miejscach, uchwyt na pompkę, wewnętrzne i zewnętrzne D-ringi, zawór spustowy na dole, lokalizacja samowylewnego dna - to wszystko zapewnia wygodne siedzenie i łatwość obsługi.

Dla początkujących i doświadczonych załóg, gdzie wszyscy biorą udział w sterowaniu łodzią.

Dane techniczne
Długość 500 cm • Szerokość 185 cm • Waga 59 kg • Średnica walca 51 cm • Długość wewnętrzna 430 cm • Szerokość wewnętrzna 88 cm • Usztywniający walec poprzeczny 3 szt • Liczba komór 5+3 • Zalecany dla 11 osób

Numer Art. 59010002

Wyposażenie


Kolory: żółto/czarny
Cena: prosimy o kontakt
podobne:  »Pontony
Porównaj z:

Uwaga:
staramy się, aby wszystkie informacje zawarte na naszych stronach były jak najbardziej aktualne, ale musimy zastrzec, że wszyscy nasi dostawcy wprowadzają udoskonalenia sprzętu, a więc zdarza się, iż jego wyposażenie lub detale konstrukcyjne nieco różnią się od tu opisanych.

© Pro Kajak 2005-2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na te warunki.

Czytaj więcej…